W ofercie posiadamy profesjonalny sprzęt laryngologiczny do wykorzystania w szpitalach, przychodniach i prywatnych gabinetach laryngologicznych. Wśród dystrybuowanych przez nas produktów znajdują się m.in. audiometry oraz tympanometry.

 

Audiometry

Audiometry to urządzenia wykorzystywane podczas przeprowadzania badań słuchu w sytuacji wystąpienia niedosłuchu. Podczas trwania badania oceniany jest rodzaj upośledzenia oraz jej przyczyna. Audiometria wykonywana jest przez laryngologów, do których zgłaszają się pacjenci narażeni na pracę w dużym hałasie, wibracjach lub przy niebezpiecznych związkach chemicznych.

W zależności od rodzaju badania, do jego wykonania potrzebny będzie inny rodzaj audiometru. W naszej ofercie posiadamy audiometry przesiewne, impedancyjne oraz diagnostyczne i kliniczne.

 

Tympanometry

Tympanometry wykorzystywane są przez laryngologów podczas przeprowadzania tympanometrii, czyli badania ucha środkowego. Tego rodzaju badanie często przeprowadza się wśród dzieci do 5. roku życia, a w tym także u niemowląt. To bezinwazyjna metoda badawcza pozwalająca wykryć oraz prawidłowo zdiagnozować niedosłuchy i zapalenia ucha środkowego u dzieci. Oferowane przez nas tympanometry pozwalają na wykonywanie badania na różnych częstotliwościach. To intuicyjne, proste w obsłudze urządzenia podłączane do komputera. Dzięki portowi umożliwiającemu podłączenie do zewnętrznej drukarki wyniki tympanometrii od razu można wydrukować do wglądu zarówno lekarza, jak i pacjenta.

 

Wyświetlanie 1–32 z 39 wyników