Tympanometry (audiotympanometry) wykorzystywane są przez laryngologów podczas przeprowadzania tympanometrii, czyli badania ucha środkowego. Tego rodzaju badanie często przeprowadza się wśród dzieci do 5. roku życia, w tym również u niemowląt. Tympanometr pozwala bezinwazyjnie, w ciągu zaledwie kilku sekund zdiagnozować zarówno infekcję ucha środkowego, pęknięcie błony bębenkowej, niedrożność trąbki słuchowej, jak również nieprawidłowości w zanikaniu odruchu strzemiączkowego.

Audiotympanometry

Niezwykle ważne jest także to, że z pomocą tego profesjonalnego urządzenia możliwe jest błyskawiczne stwierdzenie niedosłuchu u najmłodszych. Ma to ogromne znaczenie dla dalszego postępowania leczniczego i terapeutycznego oraz rozwoju dziecka. Wczesna diagnoza niedosłuchu pozwala na zastosowanie rozwiązań, które sprawią, że maluch pomimo wady będzie rozwijał się harmonijnie.

Oferowane przez nas tympanometry to wysokiej jakości urządzenia pochodzące od uznanych producentów. Pozwalają one na wykonywanie badania na różnych częstotliwościach. A dzięki możliwości podłączenia do komputera i zewnętrznej drukarki wyniki badania można od razu wydrukować do wglądu zarówno lekarza, jak i pacjenta.

Zainteresowała Cię nasza oferta? W takim razie zapraszamy na zakupy, a w przypadku pytań jesteśmy do dyspozycji!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10