Nowoczesny sprzęt do kinezyterapii pozwala na pełne przywrócenie prawidłowego funkcjonowania narządów ruchu utraconego w wyniku wypadków, urazów, kontuzji oraz w przebiegu chorób reumatoidalnych. Urządzenia wykorzystywane w kinezyterapii pozwalają na skuteczną pracę z pacjentem, w wyniku której zwiększa się zakres ruchomości kończyn i poprawia się ogólna sprawność ciała. Ćwiczenia tego typu dają również efekty w terapii, której podstawowym zadaniem jest zmniejszenie uciążliwych dolegliwości bólowych występujących w obrębie narządów ruchu. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne urządzenia do kinezyterapii pochodzące od uznanych producentów charakteryzujące się wysoką jakością wykonania oraz ponadprzeciętną trwałością.

Sprzęt to kinezyterapii

W asortymencie naszej firmy znaleźć można najczęściej wykorzystywany sprzęt do kinezyterapii w postaci taśm rehabilitacyjnych o różnym poziomie oporu, piłek sensorycznych i lekarskich, beczek, huśtawek, puf sako oraz tuneli sensorycznych. Oferujemy również deskorolki, trapezy, deski – równoważnie i wałki. Kupisz u nas także różnego rodzaju wyciągi wraz z niezbędnym wyposażeniem, rotory, jak również schody do nauki chodzenia. Mamy też fotele przeznaczone do wykonywania ćwiczeń oporowych oraz kompletne zestawy integracji sensomotorycznej. A to nadal nie wszystko, co znajduje się w naszej kompleksowej ofercie sprzętu do kinezyterapii.

Jeśli zainteresowała Cię nasza propozycja, zachęcamy do kontaktu. Pamiętaj, że oprócz akcesoriów do kinezyterapii znajdziesz u nas również urządzenia do hydroterapii i fizykoterapii. Napisz do nas lub zadzwoń w przypadku dodatkowych pytań. Chętnie pomożemy Ci wybrać sprzęt, który spełni Twoje oczekiwania.

Wyświetlanie 1–32 z 326 wyników