W ofercie naszej firmy znaleźć można profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny, charakteryzujący się ponadprzeciętną wytrzymałością a co za tym idzie również trwałością. W asortymencie mamy nowoczesne urządzenia niezbędne do przeprowadzania zabiegów kinezyterapii, hydroterapii oraz fizykoterapii wykorzystywane zarówno w ośrodkach rehabilitacyjnych, gabinetach lekarskich oraz salach gimnastycznych. Oferujemy również funkcjonalne wózki inwalidzkie. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami, którzy zapewniają najwyższą jakość produktów, a dzięki wieloletniej obecności na rynku możemy zagwarantować także konkurencyjne ceny.

Sprzęt do rehabilitacji

Rehabilitacja to najprościej mówiąc różnorodne działania, które mają na celu przywrócenie sprawności fizycznej pacjentom, którzy utracili ją w wyniku przebiegu chorób lub zdarzeń losowych. Przywrócenie pacjenta do sprawnego funkcjonowania jest najczęściej procesem długotrwałym a nierzadko również niezwykle kosztownym. Zdecydowanie najlepsze efekty dają systematyczne działania przeprowadzane przez specjalistów z wykorzystaniem odpowiedniego, wysokiej jakości sprzętu rehabilitacyjnego.

Urządzenia znajdujące się w asortymencie naszej firmy to profesjonalny sprzęt dla fizjoterapeutów i rehabilitantów, którzy działają w ramach własnych gabinetów. Mogą z nich korzystać również osoby prywatne, które wykonują elementy zaleconej przez specjalistów rehabilitacji ruchowej w zaciszu własnego domu. W przypadku zainteresowania konkretnymi urządzeniami rehabilitacyjnymi zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami ich praktycznego zastosowania. Jesteśmy do dyspozycji również, gdyby pojawiły się pytania odnośnie do oferowanego asortymentu. Zapraszamy!

Wyświetlanie 1–32 z 809 wyników